Пластикова садова сітка для птахів і рослин

0
Як вибрати садову пластикову сітку для птахів і парканів, як вирощувати огірки на шпалерній сітці.

Пластикова вольєрна сітка – обов’язкове придбання на кожній ділянці, де вирощують домашню птицю. Маючи відмінні характеристики в поєднанні з доступною ціною, садова сітка від 1 метра Україна захистить домашніх курей, індиків, качок, перепілок від хижаків.

Сьогодні інтернет – магазин сільгосп товарів sad-ogorod.in.ua розповість Вам: як вибрати садову пластикову сітку для птахів і парканів, як вирощувати огірки на шпалерній сітці.

Яку пластикову сітку купити?

При виборі все залежить від сценарію застосування. Пластикова садова сітка буває 2 типів:

 1. Вольєрна
 2. Шпалерна (огіркова)

Вольєрна, як вже ясно з назви, використовується фермерами і городниками для вирощування птахів будь-яких розмірів: від перепілок до індиків. У місті її часто можна побачити на дитячих та спортивних майданчиках. Основні характеристики при виборі садової є її ширина (висота) і розмір комірки.

Сітка пластикова універсальна з коміркою 30х35 мм або 12х14 мм використовується для вольєрів великої птиці та домашніх тварин. Крім цього вона стане в нагоді на дачі для огорожі ділянки, в саду і городі, як опора для в’юнких рослин і квітів.

Більш вигідно купувати пластикову сітку оптом (рулонами):

 1. Оскільки вага найважчого рулону 2х100м всього 10 кг, їх дуже легко транспортувати.
 2. Ціна за 100-метровий рулон буде нижче, ніж 100 метрів на розмотування.
 3. Кожен може вибрати рулон по ширині 0,5; 1; 1,5; 2 м на огорожі саду, курник, арку або паркан.

Наприклад, ми у себе на дачі робили огорожу для пташника з пластикової садової сітки 1,5 м заввишки, квадратної комірки 30х35 мм. Відео від інтернет-магазину Сад-Город на нашому YouTube каналі:

 

Пластикова сітка або сітка-рабиця?

Сітка садова з пластику не схильна до корозії. На сонці не руйнується, в складі є добавки-стабілізатори від ультрафіолету;

 • Матеріал прослужить Вам 15 років при мінімальних витратах і не доставить незручностей монтажу;
 • Не змінює своїх властивостей за температури від -40…+40;
 • Значно дешевше будь – якої металевої. Сітка садова на метраж 1,5х10 м – коштує 150 грн, а рабиця оцинкована обійдеться в 375 грн (за середньою ціною в Україні на 29.09.20) при тих самих розмірах;
 • Домашні тварини і птахи не пораняться, як у випадку з металевими огорожами;
 • Для установки бюджетної пластикової огорожі досить просто вкопати труби через кожні 2 або 3 м, закріпити пластиковими стяжками;

C:\Users\Антон\Desktop\iloveimg-compressed(73)\забор сетка 30х35 2м.jpg

 •  У випадку з рабицею підготовка фундамента для стовпів або труб вимагає більших зусиль через більшу вагу (цемент, щебінь, пісок).
 • Пластикова садова сітка для огорожі неймовірно легка і легко встановлюється і однією людиною. Вона може стати опорою для в’юнких багаторічних квітів (ліани), що дозволить Вам отримати паркан, що прикрашає Вашу дачу:

C:\Users\Антон\Desktop\цветы сетка.JPG

Шпалерна сітка огіркова

Цей спосіб стає все більш популярним завдяки своїй ефективності, простоті і економічності.

Шпалерна сітка для огірків і в’юнких рослин по ширині 1,7 метрів, а ціна за 1 метр становить лише 5 грн.

Вирощувати огірки таким чином дуже просто. Для цього слід розтягнути між трубами, закріпити стяжками чи дротом, або спорудити шпалеру (каркас), на якій буде надійно фіксуватися «огуречка». На самому початку направляємо рослину на сітку, а далі огірок вже самі буде за неї тягнутися вгору.C:\Users\Антон\Desktop\iloveimg-compressed(73)\сетка для огурцов.jpg

Сітка огіркова також використовується квітникарями для в’юнких рослин і багаторічників:

 • Клематис
 • В’юнка троянда
 • Гліцинія
 • Актинідія

Навіщо вирощувати огірки на шпалері:

 1. Огірки не будуть турбувати слимаки і коти.
 2. Після поливу і дощів листя на шпалері швидко просохнуть. Вологі листя частіше страждають від борошнистої роси та інших хвороб огірків грибкового типу.
 3. Економиться місце біля грядок, звільняються проходи.
 4. По нашому досвіду і опитування сусідів – ті, хто пробував вирощувати огірки таким способом отримали на 25% більше врожаю.
Share.

Comments are closed.