Який слот обрати новачку?

0

Ви вирішили зануритись у світ азартних ігор, але не знаєте з чого почати? Зверніться за порадою до досвідчених гравців та експертів. Інформації на численних форумах гравців дуже багато, але більшість радять починати з класики, а саме звернути увагу на ігровий автомат бук оф ра на гроші .

Чому саме цей слот дуже радять гравці і експерти?

Провайдер Novomatic випустив Book of Ra доволі давно, ще у 2005 році. Але цей слот завоював таку популярність серед гравців, що досі лишається одним з найпопулярніших ігрових слотів. Провайдер постійно його вдосконалює, модернізує графіку і працює над побажаннями клієнтів. В новій версії Book of Ra deluxe все абсолютно сучасне: графіка стала чіткою і сучасною.

Якщо ви не хочете ризикувати коштами, не маючи досвіду, коли тільки починаєте свій шлях гравця, або ніколи раніше не пробували грати в Book of Ra, ви можете скористатись демо версією слота. Великий потенціал і дуже зрозумілий і простий інтерфейс цієї гри не залишать вас байдужим.

За сюжетом гри археолог завзято шукає таємну книгу верховного єгипетського божества Ра, яка допоможе знайти всі скарби світу. На його шляху зустрічається багато загадок і таємниць. Але він не здається і продовжує пошуки. І в результаті гри можна отримати багато бонусів таких, як фрі-спіни. Гравець може сам обирати різноманітні лінії сюжету. При подвоєнні ставки гра дозволяє отримати до 25000 кредитів. Символи гри також відповідають тематиці Стародавнього Єгипту. Тут можна зустріти символи пірамід, фараонів, а найголовніше книги скарбів, за якою полює головний герой. Цей символ робить кожну комбінацію більш цінною. Можна крутити вручну, а можна поставити на автоматичну прокрутку, це не впливає на результат.

Ігровий слот Book of Ra має деякі недоліки, такі, як відсутність бонусних раундів. Але в цілому, це одне з найвдаліших рішень в сфері азартних онлайн ігор. Для гри в демо-версії не потрібна навіть реєстрація. Можна просто грати з будь-якого пристрою. При цьому після того, як гравець буде готовий перейти до гри на гроші, це можна зробити в тому ж інтерфейсі.

Тож прості правила і зручний користувацький інтерфейс дозволяють легко зануритись у гру на цьому ігровому слоті. А загальний обсяг виграшу буде приємний як новачкам, так і досвідченим гравцям. Варто лише пам’ятати правила відповідальної гри і тоді вона принесе лише задоволення і приємні моменти. Тож хай вам щастить!

Share.

Comments are closed.

Exit mobile version