Грати просто, коли партнер надійний!

0

Ринок віртуальних азартних розваг дуже великий і кожен майданчик намагається залучити якнайбільше користувачів. Але саме компанія слотокинг.com.ua зробила ігри доступними для широкої аудиторії і сприяла становленню онлайн-ринку в сфері грального бізнесу.

Це не дивно, адже компанія працює вже більше 10 років і є одним з флагманів зародження гральної сфери в Україні. Також офіційна ліцензія КРАІЛ дозволила їй вести чесний і прозорий бізнес і допомогла здобути довіру клієнтів. Це стосується і надійного зберігання особистої інформації гравців і захищених фінансових транзакцій і чітке дотримання офіційних умов і правил сервісу. Також «Кінг Слот» дотримується і просить всіх своїх гравців дотримуватись принципів відповідальної гри. Якщо гра викликає у вас нездорову залежність, вам не варто грати взагалі.

Подібна популярність «Слотокінг» серед гравців зовсім не дивує. Це обумовлено рядом переваг перед конкурентними сайтами. Мінімальна сума депозиту лише в 50 гривень — дуже заманлива, як і мінімальна сума для виводу коштів в 250 гривень. Дуже багато гравців, які не хочуть ризикувати великими сумами заходять через такі невисокі ліміти просто випробувати вдачу і розвіятись.

Лише ліцензійні сертифіковані продукти у величезній кількості — більше 2 тисяч слотів від провідних виробників, дозволяють залучити величезну аудиторію гравців з різними смаками і улюбленими іграми. Реєстрація дуже спрощена і доступна через номер мобільного, електронну адресу і соцмережі.

І звісно ж, не останню роль у популярності грає продумана бонусна програма. Дуже приємний вітальний бонус у 125 тисяч гривень і 500 фрі-спінів — доволі велика спокуса для нових гравців. До речі сайт «Кінг Слот» дозволяє кожному клієнту завести лише один аккаунт. Все одно він прив’язаний до платіжних даних людини, тож неважливо, на який номер чи e-mail клієнт реєструється, його ідентифікаційні реквізити залишаться тими самими. Вивід коштів можливий на доступні кожному картки Visa і Mastercard. Компанія співпрацює з найбільшими банками і платіжними системами світу. Тож грати можуть не тільки громадяни України. І, хоча ігрова валюта на сайті — гривня, гравець може легко конвертувати виграш у іншу валюту за допомогою банків-партнерів.

Демо-версія всіх слотів без будь-яких вкладень також доступна. Так само як і зручний мобільний додаток, який легко встановити на будь-який девайс. Тож якщо ви шукаєте ідеальні умови для чесної безпечної гри, варто звернути увагу на гру з таким партнером як «Кінг слот».

Share.

Comments are closed.

Exit mobile version