Ліга Чемпіонів та особливості ставок на сайтах букмекерських контор на Лігу Чемпіонів

0
Що таке Ліга Чемпіонів та особливості таких спортивних змагань. Ставки на Лігу Чемпіонів та особливості таких парі. Особливі моменти, котрі потребують уваги при створення беттером ставок на Лігу Чемпіонів.

Ліга Чемпіонів: особливості

Ліга чемпіонів УЄФА грає величезну роль у житті футбольних фанатів, при цьому багато беттерів ставлять на цей чемпіонат значні суми. А щоб ці ставки з великою ймовірністю стали успішними, необхідно врахувати ряд правил і деякі характерні особливості. Прямий ефір Ліга Чемпіонів дозволить не лише робити ставки, але й особисто спостерігати за протіканням матчів.

Коротко про Лігу чемпіонів

Це міжнародний турнір, організований 1955 року Союзом європейських футбольних асоціацій (УЄФА). У змаганні регулярно беруть участь команди, які посіли перші місця у найвищих дивізіонах своїх країн. По суті, ЛЧ можна назвати найпрестижнішим футбольним турніром на континенті, саме тому він є таким популярним як серед шанувальників, так і у беттерів.

Особливості ставок ЛЧ

Будь-який турнір, незалежно від того, з якого виду спорту він проводиться, має свій формат та свої особливості. На це повинні звертати особливу увагу як гравці-початківці, так і досвідчені беттери. Якщо йдеться про Лігу чемпіонів, то тут варто виділити такі моменти:

 • Більшість вітчизняних та зарубіжних букмекерів дозволяють ставити на переможця матчу та прохід у наступну стадію – це різні ставки. Зустрічі з одним і тим самим суперником проводяться у себе вдома і на виїзді. У плей-офф нерідкі ситуації, коли за сумою двох зустрічей переможець так і не визначився, тому виділяється додатковий час або навіть серія пенальті.
 • Ставити на те, хто стане фаворитом, можна лише у кваліфікаційному раунді. Чим ближче до фіналу, тим швидше суперники порівнюються під силу, отже, межа між фаворитами та аутсайдерами стає досить розмитою.
 • Велика кількість забитих голів. Згідно зі статистикою, середній тотал усіх матчів, включаючи кваліфікаційний раунд, складає 2,8 м’ячі. Зрозуміло, важлива і перша стадія турніру, оскільки різниця в класі команд досить велика.
 • Розширена лінія та невизначеність із прогнозами, яка збільшується на дедалі пізніших стадіях. Що ближче команди до фіналу, то більше зрівнюються їхні шанси на перемогу, що створює чимало труднощів беттеру.

Також не можна забувати про напружений графік команд-лідерів, коли вони змушені брати участь одразу в кількох турнірах практично без перерви.

На що слід звертати увагу при ставках на ЛЧ?

Роблячи ставки на ЛЧ в одній із букмекерських контор, потрібно звертати увагу на безліч факторів. Основні критерії, на які точно потрібно наголошувати, описані на нашому сайті. Насамперед це:

 • Погода та якість покриття на футбольному полі. Адже надмірна спека чи холод, а також різні пов’язані з цим незручності можуть суттєво вплинути на результативність футболістів.
 • Графік команди – щоб перемагати, гравцям потрібна періодична ротація. Проте навіть часті зміни складу та використання резерву з-поміж запасних футболістів не завжди гарантують перемогу.
 • Мотивація – від настрою гравців також значною мірою залежить загальна результативність клубу.

Слід також додати, що навіть якщо повністю враховувати вищезгадані фактори, це не означає, що результат матчу буде відповідати очікуванням беттера. Існує маса форс-мажорних обставин, передбачити які просто неможливо.

Ставки на Лігу Чемпіонів – переваги

Кожен беттер вважає, що укладати парі під час проведення Ліги Чемпіонів вигідно, тому більшість гравців ігнорують інші турніри, очікуючи на старт саме ЛЧ. Це пояснюється такими особливостями:

 • Коефіцієнти ставки на Лізі чемпіонів завжди максимальні.
 • Великі ліміти, що пояснюються надмірною популярністю турніру.
 • Завдяки популярності турніру букмекери пропонують велику кількість результатів.
 • У ЗМІ та інших джерелах завжди представлена ​​велика кількість інформації про команди, гравців та масу прогнозів.
 • Під час проведення чемпіонату багато букмекерських контор приваблюють відвідувачів, розширюючи бонусну програму та роблячи її привабливішою.

Дізнатися, хто переможе заздалегідь, роблячи ставки у букмекерів на Лігу Чемпіонів, практично неможливо. Але щоб прогноз був вдалим і беттери могли розраховувати на виграш, їм необхідно врахувати деякі особливості турніру.

Share.

Comments are closed.

Exit mobile version