Що важливо знати про вощину перед покупкою?

0

Для пасіки завжди потрібно купувати різні товари, які не тільки необхідні в роботі, але й при цьому можуть допомагати в розвитку. Одним із таких особливих товарів вважається вощина. Вона обов’язково повинна бути якісною. Саме на вощину бджоли збирають запашний мед, тому так важливо все підібрати правильно.

Роздивляючись особливості вощини можна зауважити, що вона має відповідні витіснення, які можуть нагадувати невеличкі комірки шестикутної форми. В асортименті представлені різні варіанти товарів, тому кожен має можливість отримати та обрати для себе відповідний.

Вощина необхідна на пасіці, тому потрібно знати, як саме замовляти такий товар, в залежності від рекомендацій від спеціалістів. Для цього потрібно звертати увагу саме на:

  1. Особливості зберігання. Вироблену вощину з не натуральних компонентів не потрібно буде якось окремо доглядати. Всі вироби з натурального воску потрібно буде зберігати відповідально і відповідно до рекомендацій спеціалістів.
  2. Склад частин. Асортимент вощин багатий, тому покупці зможуть знайти для своєї пасіки різноманітні товари, які будуть відповідати  встановленим нормам. Для бджіл вважаються безпечними саме ті вироби, які створені з натуральних матеріалів.
  3. Якість. Такий показник впливає саме на те, які соти зможуть побудувати бджоли. Також, при виборі вощини потрібно буде звернути увагу на її жорсткість та особливі характеристики. Дуже важливо запам’ятати, що якісні листи виходять саме в тому випадку, коли їх колір має світло-жовте, майже прозоре забарвлення.

Основні переваги вощин

Сучасні вощини, які створюють з натурального воску відрізняються своїми особливими характеристиками та параметрами. Вони легкі, не потребують особливого догляду. Навіть по зовнішньому вигляду можна буде зрозуміти: створений цей товар з натуральних чи штучних матеріалів.

Всі листи мають мати різноманітні соти, які повинні бути розташовані в квадратиках чи шестикутниках до 10 штук в розмірах 5 на 5 см. Така кількість вважається самою оптимальною. Якщо натуральна вощина має сіруватий наліт, то це говорить про її якість, а не про зіпсованість. Для того, щоб позбавитися нальоту потрібно лише деякий час потримати вощину на сонці.

Купувати всі товари для пасіки потрібно лише у перевірених постачальників, які можуть запропонувати лише якісні та перевірені вироби. Ознайомитися з усім представленим асортиментом для пасіки можна в інтернет-магазині vashapasika.com.ua.

Share.

Comments are closed.

Exit mobile version