Як переказати гроші на картку іншого банку

0

Грошові перекази стали невід’ємною частиною повсякденного життя. Ми використовуємо їх майже щодня, наприклад, купуючи щось з приватних оголошень в Інтернеті, надсилаючи кошти родичам або у благодійні організації, сплачуючи за комунальні послуги або навіть розраховуючись з підрядником за виконану роботу.

Всі ці платежі доступні без відвідування банківської установи, адже провести їх не складніше, ніж зробити собі сендвіч. Особливо, якщо проводити фінансові операції напряму через Мастеркард, який дозволяє переказати гроші на картку будь-якого українського банку.

У чому переваги грошових переказів через Mastercard

Зробити переказ можна за декілька хвилин. Для цього знадобиться номер вашої картки, а також реквізити отримувача: номер картки, телефону чи адреса електронної пошти.

  • Відправляти через Мастеркард — це зручно. Кошти можна надіслати на картку, випущену в Україні, незалежно від назви банківської установи. Кредитні, дебетові чи передплачені картки — поповнити можна будь-яку.
  • Надсилати кошти онлайн можна цілодобово. Відправнику не потрібно шукати відділення або намагатися провести операцію у робочі години. Сервіс працює онлайн, з будь-якого пристрою, та не має обмежень у часі роботи. Використовувати можна як сам офіційний сайт, так і додатки Mastercard, зокрема електронний гаманець Masterpass.
  • Не потрібно турбуватися про шахраїв. Усі фінансові операції, які виконуються через сайт чи додатки міжнародного платіжного сервісу, захищені додатковими рівнями безпеки. Персональна інформація надійно шифрується, а багаторівневий захист відповідає міжнародним стандартам PCI DSS.

Як відправити гроші без номеру картки

Виконати грошовий переказ можна навіть не знаючи реквізитів отримувача. У такому разі поповнити його рахунок можна за допомогою номеру мобільного телефону чи email адреси. Це дуже просто та не вимагає ніяких додаткових навичок.

  1. Заходимо на сайт одного з партнерів платіжної системи Мастеркард — Pay2You або Karton;
  2. Реєструємось та вводимо свій номер картки;
  3. Зазначаємо номер телефону и пошту отримувача, вказуємо суму переказу;
  4. Після натискаємо кнопку “Переказати” і підтверджуємо операцію.

Готово! Після цих нескладних дій на адресу чи номер отримувача надійде повідомлення із активним посиланням, а відправник отримає електронну квитанцію. Усе, що залишиться зробити — це перейти за цим посиланням та вивести гроші у будь-який зручний час. Отримати кошти можна на будь-яку картку, випущену українським банком.

За надання послуги утримується невелика комісія, яку сплачує відправник. Вона залежить від сайту партнера та становить 5 грн + 0,5% у Pay2You та 7 грн у Karton. Ліміт однієї операції також складає від 5 до 15 тисяч гривень відповідно.

Share.

Comments are closed.