Оля Полякова: від Суперблондинки до Королеви ночі

0

Ей, секундочку! Так у неї ж навіть у паспорті записано не Ольга, а Оля. Насправді ім’я Олі Полякової вже стало своєрідним брендом і безсумнівно заслужило всеукраїнську любов. Там, де з’являється ця артистка ніколи не буває сумно. І мало того, що її таланту можна позаздрити, вона ще й вдало користується звабливою зовнішністю та довгими ногами. Тому співачку приємно не лише слухати, а ще й на неї дивитись.

Королева ночі

Традиційно наприкінці жовтня Оля Полякова Київ запалить своїм нестримним шоу “Королева ночі на біс”. Увесь Палац Спорту невпинно танцюватиме під хіти артистки.

Протягом двох годин виступу співачка неодноразово змінить наряд та образ. Та що й казати? У 2020 році планується таке шоу, що тільки команда, яка працює над проектом нараховує 700 робітників.

Оля Полякова ніколи не стоїть на місці, тому с радістю б’є власні рекорди. Її шоу “Королева ночі” щоразу виявляється з найбільшим масштабом звукової та відео апаратури в Україні. Цього разу буде ще більше.

Купуй квитки вже зараз, щоб потім не довелось жалкувати і шукати їх деінде. Тим паче, що це можна зробити навіть не встаючи з місця, у режимі онлайн. Придбані квитки після оплати прийдуть на вказану електронну пошту. Ними можна скористатись лише показавши при вході з екрану телефона.

Хто не ризикує – не п’є шампанського

Історія всеукраїнської популярності артистки нагадує неймовірну історію з кінофільму. Знаєте, є такі стрічки, де головний герой (або герої) ризикують усім, потрапляють у нестандартні ситуації, але в кінці обов’язково наступає хепі енд?

Не дивлячись на нелюдську працьовитість зірки, доволі довгий час Олю Полякову спонсорував її чоловік. Оскільки він був бізнесменом-мільярдером, статків вистачало на будь-які забаганки артистки. Та, як кажуть, народну любов не купиш. Оля, звісно була відомою співачкою, телеведучою, актрисою, але не користувалася великою популярністю. А отже проект Оля Полякова не приносив тих грошей, які вкладались у нього.

І от настав момент, коли чоловік сказав Олі, що більше не буде вкладати у неї гроші як у артистку. Життєвої сили невпинній співачці вистачило, щоб зібратись силами та зробити сміливий крок. Оля Полякова навіть бере кредит та трохи змінює тактику, ризикує.

Таким чином у її творчому шляху з’являється ера кокошників (зараз вони змінені на корони) і славнозвісна композиція “Люлі Люлі”. Здавалось, ніби у цей період усі деталі стали на свої місця і проект на ім’я Оля Полякова запрацював!

На сьогодні Оля Полякова є найпопулярнішою артисткою України. Її статків вистачає, щоб повністю забезпечити свою сім’ю.

Ця історія ще не має свого кінця, оскільки популярність співачки невпинно росте. Вона любить свою публіку, а народ обожнює Олю Полякову!

Share.

Comments are closed.