Топ-100

Правильна підготовка до теплої пори року допоможе продовжити строк служби вікон

0

Чимало споживачів вважають, що особливої підготовки пластикові вікна потребують лише при наближенні до зимового сезону. В цілому такі віконні конструкції досить прості в користуванні і не вимагають якогось надзвичайно складного догляду. Однак окрім змивання бруду зі скла напередодні настання літньої спеки варто потурбуватись і про деякі важливі нюанси.

Звісно, ключовим фактором довгого строку служби віконних конструкцій є їхня висока якість. Обрати якісні вікна запоріжжя можна у вітчизняних виробників, які використовують сучасні матеріали і технології. Також продовжити термін користування продуктом можна за допомогою профілактики віконної фурнітури. Напередодні теплого сезону варто її змастити і відрегулювати при потребі.

Окрім того, з першим потеплінням можна встановлювати москітні сітки, попередньо добре їх вимивши із використанням звичайного мила. Надзвичайно важливими є також питання безпеки використання вікон в літній сезон. При частому провітрюванні виникає ризик для дітей, які проживають на верхніх поверхах. Тому краще встановити блокіратор або віконну ручку із замком. Корисно також буде обрати сонцезахист на вікна в теплу пору року. Це допоможе знизити витрати на кондиціонування і створити комфортний мікроклімат в приміщенні.

Share.

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.